Najdete nás na sociálních sítích

 
 


 

GObec - Internetový mapový server

Gobec - Řečany nad Labem

Doporučujeme

Centrum harmonické rovnováhy těla a duše

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Výstavba 13-ti zděných nízkoenergetických řadových rodinných domů v Řečanech nad Labem

Moderní zděné rodinné domy a o celkové užitné ploše 92m2. Dispozice jednotlivých domů je 4+kk s příslušenstvím, domy jsou patrové, v přízemí je hlavní obývací pokoj s kuchyní, zádveří, chodba se schody do 1.patra, technická místnost a WC, v 1.patře jsou 3 ložnice, šatna, koupelna společná s WC a chodba.

V ulici Karla Hynka Máchy probíhá výstavba zděných řadových rodinných domů, které budou plynule navazovat na stávající zástavbu rodinných domů.

Projekt nabízí moderní zděné rodinné domy a o celkové užitné ploše 92m2. Dispozice jednotlivých domů je 4+kk s příslušenstvím, domy jsou patrové, v přízemí je hlavní obývací pokoj s kuchyní, zádveří, chodba se schody do 1.patra, technická místnost a WC, v 1.patře jsou 3 ložnice, šatna, koupelna společná s WC a chodba.

U některých domů je v přízemí povoleno i vybudování drobné provozovny.

 

Výstavba 13-ti zděných nízkoenergetických řadových rodinných domů v Řečanech nad Labem 1

Ke každému domu patří pozemek o výměře cca 200 m2, před domem je na části pozemku zpevněná plocha určená jako přístup do domu a pro parkování, na zahradě je pak terasa a pozemek bude oplocen. V 12/2019 byl dokončena hrubá stavba, aktuálně probíhá postupné dokončování interiérů jednotlivých domů.

Domy jsou založeny na železobetonových pasech, nosné zdivo i příčky jsou vyzděné z pórobetonu, střecha je plochá, okna i vstupní dveře jsou 6-ti komorové plastové s izolačními trojskly, podlahy jsou z keramické dlažby a vinylové, vytápění bude realizováno podlahové. Pro dokončení domů jsou navrženy moderní standardy odpovídající trendům současného bydlení.

Jednotlivé domy je možné si rezervovat a následně koupit až kompletně dokončené, cena domu činí  3.799.470,-Kč včetně DPH.

Podrobnější informace naleznete na webu www.rdrecany.cz. Velmi rádi Vám zodpovíme jakékoliv podrobnosti telefonicky, rádi se s Vámi potkáme při osobním setkání ať už v kanceláři v Pardubicích nebo přímo na prohlídce domů v Řečanech nad Labem.  K financování domů je zajištěno zvýhodněné projektové financování, nabídku přímo pro Vás Vám připraví náš hypoteční specialista.

 

Řadovky Řečany s.r.o.

 

 

Zcela ojedinělá lokalita nabízí naprosto výjimečné prostředí, klid, zeleň, oázu kvalitního bydlení.

K tomu blízká  dostupnost infrastruktury, zdravotnického zařízení, základní školy, mateřské školy a vlakového nádraží - plná občanská vybavenost.

Na venkově, ale  přesto pouhých 10 min jízdy do nejbližšího města!

 

Bližší informace Vám ráda poskytne Jana Princová na emailu: info@janaprincova.cz nebo na tel. +420 774 870 979